„AČIŪ“ DIENA – 2018

Paskelbta: 2018-03-09

Giliai širdy visatos lobiai paslėpti –

Jūs jau suradot raktą nuo slaptingos skrynios.

Ačiū, kad auksagryniu gerumu šildot pasaulį šį,

Kuriam taip daug dar reikia mokytis

Dosnumo ir ramybės.

2018 m. kovo 2 d., Dainų progimnazijos meninio ugdymo salėje nugriaudėjo Chorų karai. Taip ketvirtus metus iš eilės, minėjome, gražia tradicija tapusią, „AČIŪ“ dieną. Muzikinėse kovose varžėsi spalvingi vaikų, mamų, vyru ir berniukų bei lopšelio-darželio „Dainelė“ bendruomenės chorai.

Lopšelio-darželio „Dainelė“ direktorė Daiva Jankuvienė dėkojo lopšelio-darželio darbuotojams ir vaikams, jų tėveliams, auginantiems aktyvius ir kūrybingus vaikus, kurie garsina mūsų darželį:

  • Ugnei Kulikauskaitei. Respublikinio mokinių kūrybos darbų parodos – konkurso „Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…“ laureatei ir jos tėveliams Daivai ir Sauliui Kulikauskams.

  • Emilei Baltramonaitytei. Respublikinio mokinių kūrybos darbų parodos – konkurso „Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…“ laureatei ir jos tėveliams Loretai ir Marijui Baltramonaičiams.

  • Dinai Urbaitei. Piešinių parodos-konkurso „Mažieji menininkai“ laureatei ir jos tėveliams Linai ir Egidijui Urboms.

  • Aurėjai Kontenytei. Šiaulių miesto švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų parodos – konkurso „Angelų pasakos“ I grupėje iki 7 metų amžiaus 3 vietos laimėtojai ir jos tėveliams Simonai ir Audriui Konteniams.

Padėkos žodžiai buvo išsakyti ir tėveliams, prisidėjusiems prie vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo:

  • Andriui Tamavičiui – už pagamintą naują edukacinę erdvę lauke.

  • Mantui Sireikiui – už Kovo 11-osios proga suorganizuotą vaikams edukacinį susitikimą su Priešlėktuvinės oro gynybos bataliono kariškiais.

Direktorė „AČIŪ“ tarė tėveliams, mamytėms ir seneliams noriai dalyvavusiems bendruose įstaigos projektuose:

Mamyčių choro solistėms: Vaidai Šerepkienei, Kristinai Laurinkevičienei, Eglei Šidlauskaitei, Vaidai Iljinei, Editai Palinauskienei, Evelinai Liugienei, Živilei Kukulskienei ir Jurgitai Mažeikienei.

Vyrų choro solistams: Valdui Navickiui, Edvinui Liugiui, Svajūnui Mikėnui, Giedriui Mažeikai, Mariui Mockui, Petrui Daunorui.

Sveikinimo žodžius mūsų įstaigai sakė ir Dainų bendruomenės pirmininkas Virgilijus Balčius, Dainų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Roma Jarulienė.

Dėkojame meninio ugdymo mokytojai Irenai Melienei, priešmokyklinio ugdymo pedagogei Neringai Vaitkuvienei, auklėtojoms: Rimantei Sokolovai ir Aurelijai Lauciuvienei, Aldonai Švambarienei už puikiai suorganizuotą ir pravestą renginį.

Nuoširdų AČIŪ tariame mūsų draugams ir socialiniams partneriams – Dainų progimnazijai ir Šiaulių Moksleivių namams, Šiaulių Romuvos gimnazijos bei Šiaulių Universiteto gimnazijos mokiniams.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „DAINELĖ“
Darbo laikas: 7.00—18.00
Įstaigos tipas – ikimokyklinio ugdymo mokykla
Ugdomoji kalba – lietuvių

Im. kodas: 190529157
Ats./s.: LT257300010075690840
AB bankas „Swedbank“ , b. k. 73000
Direktorė – Daiva Jankuvienė

Dainų g. 28, LT-78329 Šiauliai
Tel.: (8 41) 55 28 73
Mob. tel.: +370 68 233234
El. paštas: dainele@splius.lt

2019 © Šiaulių l-d "DAINELĖ"